Для недопущення поширення COVID-19 усі здобувачі освіти до 21 вересня навчатимуться дистанційно. Це затверджено відповідним наказом від 21.08.2020 року.

Що це означає?

1. Навчальний процес. Усі види занять для здобувачів освіти денної та заочної форми навчання відбуватимуться дистанційно до 21 вересня (як відбуватиметься навчання потім, залежатиме від епідеміологічної ситуації).

Відповідальність за організацію дистанційного навчання покладено на деканів факультетів, директорів інститутів.

2. Початок навчання та поселення у гуртожитки. До 5 вересня має бути затверджений порядок оформлення документів, бронювання місць поселення у гуртожитки та початку навчання. Заняття для бакалаврів і магістрів першого року навчання почнуться 21 вересня.

За це відповідають перший проректор Юрій Якименко, проректор з навчальної роботи Анатолій Мельниченко, проректорка з навчально-виховної роботи Наталія Семінська та директор студмістечка Олександр Іщенко.

3. Бібліотека. Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка надаватиме послуги з повернення та видачі книжок (за попереднім замовленням) та підписання обхідних листів. Усе інше, зокрема доступ до баз даних інформаційних ресурсів, – у дистанційному режимі.

Відповідальна – директорка НТБ Оксана Бруй.

Згідно з наказом його умови можуть переглядатись і змінюватись один раз на місяць не менш ніж за 10 днів до набуття чинності цих змін.

Дата події