Карантин не заважає проведенню робіт з благоустрою – нині йде активна робота зі створення скверу, де студенти зможуть вчитися та проводити вільний час. Сквер розташований поряд із Відділом авіації та космонавтики, тому деякі елементи нової зони відпочинку будуть тематичні. Передбачається установлення експонатів, пов’язаних з авіацією та космонавтикою.

«Ми почали облаштовувати цю територію ще з лютого, оскільки зима цього року дозволяла. Насамперед вивезли будівельне сміття з майданчика. Тепер співробітники департаменту господарської роботи закінчують прокладання інженерних мереж. Далі будемо планувати територію: повністю вирівнювати, робити спеціальні жолоби під тротуарні доріжки. Ми вже отримали всі необхідні будівельні матеріали для благоустрою території. Плануємо обладнати тротуарні доріжки, потім візьмемося за озеленення», – розповідає проректор з адміністративної роботи КПІ Вадим Кондратюк.

На території університету проводяться й інші роботи. Невеликий сквер планують розбити між корпусом Приймальної комісії та 7-м навчальним корпусом. Біля 4-го навчального корпусу облаштовують зелену зону та планують посадити близько 20 беріз.