Кондратюк В.А.

Кондратюк Вадим Анатолійович

Кондратюк Вадим Анатолійович - проректор з адміністративної роботи КПІ ім.Ігоря Сікорського, кандидат технічних наук
Приймальня: 03056, м. Київ-56, проспект Перемоги, 37, корпус 1, кімната 109
Приймальні години: вівторок з 15:00 до 17:00 години
Телефон: 204-90-91
e-mail: prorector-agr[at]kpi.ua

Проректор Вадим Кондратюк: «Попри війну, наш університет живе повноцінним життям»

Величезну, хоча й інколи не дуже помітну для сторонніх роботу з підтримування безпеки і життєдіяльності КПІ в воєнний час щодня роблять працівники департаментів безпеки і господарської роботи.

Цивільний захист у КПІ

Проректор з адміністративної роботи КПІ Вадим Кондратюк розповів про укомплектованість і відповідність нормам укриттів на території студмістечка КПІ.

Також директор студмістечка КПІ Олександр Іщенко доповів про стан і підготовленість укриттів у гуртожитках студмістечка.

Весняний двомісячник з благоустрою і толока: як попрацювали?

В КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшов двомісячник з благоустрою території, а також весняна толока. Про те, що було зроблено і про найближчі плани щодо благоустрою кореспонденту "Київського політехніка" розповів проректор  з адміністративної роботи Вадим Кондратюк.

Вадим Кондратюк: "Всі приписи щодо пожежної безпеки в КПІ практично виконано. Але роботи не припиняємо"

Дотримання правил пожежної безпеки на об'єктах, розташованих на території навчального закладу, – предмет особливої турботи відповідальних осіб університету та його підрозділів.

У КПІ з’являться нові зони для відпочинку

Карантин не заважає проведенню робіт з благоустрою – нині йде активна робота зі створення скверу, де студенти зможуть вчитися та проводити вільний час. Сквер розташований поряд із Відділом авіації та космонавтики, тому деякі елементи нової зони відпочинку будуть тематичні.