КПІ ім. І. Сікорського – один із перших університетів України, що визначив міжнародну співпрацю пріоритетним шляхом розвитку та нових перспектив освітнього закладу. Технічні виші завжди перебували на вістрі інновацій та наукового прогресу. В сучасному світі цифрова індустрія веде перед в усіх галузях і потребує фахівців найвищого рівня.

Ось уже чотири роки КПІ ім. І. Сікорського ефективно взаємодіє з компанією Huawei.

14 липня співпраця перейшла на новий етап: ХУАВЕЙ УКРАЇНА та КПІ ім. Ігоря Сікорського уклали угоду про відкриття на базі університету Академії інформаційних і мережевих технологій, авторизовану Huawei. Документ підписали ректор університету Михайло Згуровський та заступник директора з питань постачання і сервісу Хуавей Україна Дін Нін.

Програма Академії ґрунтується на унікальному синтезі традиційної освіти, що передбачає безпосередній контакт викладача та студента, з мультимедійними навчальними курсами і засобами тестування на базі сучасних технологій.

Такий метод навчання готує майбутніх випускників університету до роботи в галузі мережевих та інформаційних технологій у державному та приватному секторах економіки. Учасники програми отримають можливість розпочати свою кар’єру в ХУАВЕЙ УКРАЇНА або партнерських компаніях.

«КПІ ім. Ігоря Сікорського – стратегічний партнер ХУАВЕЙ УКРАЇНА. Ми високо цінуємо нашу співпрацю. Відкриття на базі університету Академії інформаційних і мережевих технологій має на меті надання студентам нових можливостей для навчання, бізнес-консалтингу та ідей щодо проєктування мереж. ХУАВЕЙ УКРАЇНА об’єднує зусилля всіх зацікавлених сторін для сприяння якнайширшій цифровій трансформації, вивченню можливостей для майбутнього, розвитку талантів та екосистеми загалом», – зазначив під час заходу заступник директора з питань постачання і сервісу Дін Нін.

«Створення Академії ІСТ Huawei в КПІ ім. І. Сікорського дає нам додатковий шанс і додаткову можливість особливо для тих молодих людей, які обирають собі цей фах. Тому що програми, які застосовують в цій Академії, відповідають найвищим світовим стандартам і вони надзвичайно цікаві з огляду на сам процес навчання. Співпраця дозволить значно підвищити і якість підготовки майбутніх фахівців в галузі ІТ, і їхню кількість», – наголосив ректор КПІ ім. І. Сікорського Михайло Згуровський.

Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Комплексний портфель продуктів, рішень і послуг Huawei є конкурентним і безпечним. Компанія відкрито співпрацює з партнерами з екосистем та сприяє якнайширшому впровадженню інновацій в роботу організацій усіх форм.

Huawei – це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам. Заснована 1987 року.

В Україні компанія Huawei здійснює діяльність з 2000 року.

Дата події