У квітні 2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася VІ Міжнародна науково-технічна та навчально-методична конференція "Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS'19".

Конференція працювала за такими науково-технічними напрямами: законодавчі та нормативно-правові питання енергозбереження й енергоефективності; методологічні основи моніторингу та керування ефективністю використання палива й енергії; сучасні системи енергетичного менеджменту; інтелектуальні енергетичні системи Smart Grid та енергетичний менеджмент; інтегровані системи енергетичного менеджменту; енергетичний менеджмент у системі керування підприємством і галузями економіки; планування ресурсів підприємства відповідно до керування енергоефективністю; безпека енергетичних і промислових підприємств; екологічні питання енергетики та комплексний підхід до використання енергоресурсів; прикладні організаційно-технічні й економічні питання (кращі практики) систем енергетичного менеджменту. Окрім того, учасники конференції розглянули і навчально-методичні питання: методологія формування змісту навчального процесу у сфері енергоефективних технологій та енергетичного менеджменту; сучасне методичне, наукове та навчально-лабораторне устаткування для забезпечення фундаментально-фахової та практичної підготовки енергоменеджерів.

У роботі конференції взяли участь науковці провідних закладів вищої освіти України, Національної академії наук України, представники провідних підприємств у сфері енергоефективності.

У рамках конференції пройшли дві панелі обговорення. В роботі першої панелі "Переваги та недоліки впровадження джерел розосередженої генерації в енергетичних системах Польщі та України" взяла участь делегація студентів та викладачів з Варшавського політехнічного університету.

На другому обговоренні "Результати енергетичного обстеження соціальних закладів Солом'янського району м. Києва" студенти 4-го курсу ІЕЕ  представили результати енергетичного аудиту будівель Солом'янського району м. Києва.

Матеріали конференції розміщено на офіційному сайті pems.kpi.ua.

Учасники конференції

[04-07.06.2019 | прийом заявок до 10.05.2019] VI Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’19»

Шановні колеги! Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошують Вас до участі у VI Міжнародній конференції «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’19».

Конференція проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Науково-технічної спілки енергетиків та електротехніків України.

VI Міжнародна науково-практична та навчально-методична конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’19» присвячена науковим, технічним, економічним і навчально-методичним проблемам побудови ефективних систем енергетичного менеджменту, які дають змогу підвищити енергетичну ефективність функціонування енергетичного сектора України, реалізувати політику енергоефективності й енергозбереження підприємств, організацій та установ.

Мета конференції: всебічний аналіз сучасних аспектів енергоефективності, енергетичного менеджменту й енергозбереження, демонстрація наукових досягнень і пошуку нових рішень щодо проблем енергоефективності й енергозбереження в різних галузях, а також їх практичне застосування на сучасному етапі розвитку енергетичних систем України й у сучасних умовах розвитку вищої освіти у сфері енергетичного менеджменту.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Науково-технічні:

 1. Законодавчі та нормативно-правові питання енергозбереження й енергоефективності.
 2. Методологічні основи моніторингу та керування ефективністю використання палива й енергії.
 3. Сучасні системи енергетичного менеджменту.
 4. Інтелектуальні енергетичні системи Smart Grid та енергетичний менеджмент.
 5. Інтегровані системи енергетичного менеджменту.
 6. Енергетичний менеджмент у системі керування підприємством і галузями економіки.
 7. Планування ресурсів підприємства відповідно до керування енергоефективністю.
 8. Безпека енергетичних і промислових підприємств.
 9. Екологічні питання енергетики та комплексний підхід до використання енергоресурсів.
 10. Прикладні організаційно-технічні й економічні питання (кращі практики) систем енергетичного менеджменту.

Навчально-методичні:

 1. Методологія формування змісту навчального процесу у сфері енергоефективних технологій та енергетичного менеджменту.
 2. Сучасне методичне, наукове та навчально-лабораторне устаткування по забезпеченню фундаментально-фахової та практичної підготовки енергоменеджерів.
ТЕРМІНИ
до 10 травня 2019 р. Реєстрація (прийом заявок і тез конференції)
до 20 травня 2019 р. Повідомлення про включення до програми конференції
до 31 травня 2019 р. Сплата організаційного внеску

 Адреса організаційного комітету конференції

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Інститут енергозбереження та енергоменеджменту.

03056, Україна, м. Київ, вул. Борщагівська, 115/3, корпус 22, к. 315, тел./факс +380 44 204-85-14;

e-mail: pems@kpi.ua, сайт: www.pems.kpi.ua

Дата події