Ви є тут

Третій тур Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів «Future of Ukraine 2019»: переможці відвідають підприємства корпорації Boeing у Сіетлі


2019.05.14-17 Третій тур Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів «Future of Ukraine 2019»: переможці відвідають підприємства корпорації Boeing у Сіетлі

15 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочався третій тур Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів «Future of Ukraine 2019».

Цей фестиваль проводиться вже вдруге. Його організаторами є Благодійний Фонд імені Святого Володимира та Асоціація ректорів вищих навчальних закладів України за участю компаній «Прогрестех-Україна», «Тукана Інжиніринг Україна» та «Боїнг Україна». Головною метою – сприяння розвитку інженерної освіти, популяризації професії інженера, пошуку, заохоченню та підтримці творчої, талановитої молоді, яка планує пов'язати своє майбутнє з інженерною діяльністю.

Проходить фестиваль у три тури: перший – це онлайн тестування з фундаментальних дисциплін та англійської мови; другий – онлайн або очне (в різних містах по-різному) виконання комплексного інженерного завдання, що потребує знання фундаментальних природничих та базових інженерних дисциплін, творчого підходу і нестандартного мислення; і третій – очний, який триватиме три дні і полягатиме у виконанні командами нетривіальних інженерних завдань, індивідуальних презентацій учасників англійською мовою та захисту проектів, розроблених командами перед конкурентами та експертною комісією.

Цього року у фестивалі взяли участь студенти природничих та інженерних спеціальностей з 27 університетів і коледжів України – усього майже дві з половиною сотні молодих людей. У другій тур вийшли 90 учасників. До фіналу дійшли 30 з них. Їх поділено на 5 команд, члени яких впродовж завтрашнього дня спільно працюватимуть над виконанням фінального завдання. Презентації та захисти виконаних ними проектів відбудуться в останній день фестивалю 17 травня.

Фіналістів привітали директор Благодійного Фонду Святого Володимира Олександра Мартиненко, перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Юрій Якименко, директор компанії «Прогрестех-Україна» Андрій Фіалковський та директор компанії «Тукана Інжиніринг Україна» Мирослав Крекота.

«Future of Ukraine», – це не просто назва конкурсу. Це його суть. Ми намагаємося знайти справді творчих, креативних молодих людей, які здобувають інженерні професії, і від яких залежатиме розвиток науково-технічного прогресу в Україні», – наголосив Юрій Якименко.

На переможців чекають призи та дипломи фестивалю, можливість започаткувати тісну співпрацю з провідними науковими та інженерними школами країни, можливість представити свої розробки на Міжнародному фестивалі інноваційних проектів «Sikorsky Сhallenge», який щороку проводиться в КПІ ім. Ігоря Сікорського, додаткові бали при вступі до магістратури КПІ на відповідні напрями підготовки. А десятьох, яких визнають найкращими, – поїздка до США, де вони відвідають авіабудівні заводи корпорації Boeing у Сіетлі.

Підбиття підсумків і оголошення переможців відбудеться 17 травня.

На фото: учасників конкурсу вітає Юрій Якименко

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій