Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи. Ми вшановуємо пам’ять героїв Майдану та захисників Вітчизни на сході України.

Для КПІ це особливий день, адже наші студенти, викладачі, співробітники ніколи не стояли осторонь подій, які змінювали долю України. Вони одними з перших виходили на Майдани, щоб відстояти право на демократичний розвиток нашої держави, громадянські права та свободи.

Шість років тому студент ФІОТ Сергій Бондарев загинув під час подій Євромайдану. 14 студентів та співробітників КПІ віддали своє життя за наше з вами майбутнє. Четверо з них стали Героями України посмертно. Вічна шана їхньому подвигу та глибокі співчуття їхнім сім’ям, які втратили найцінніше.
Закликаю всіх у цей світлий і сумний день зупинитись на хвилину, відкинути буденні турботи та проблеми і хоч подумки подякувати нашим Героям.

Слава Україні!

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський