Студентське життя – не лише конспекти, лекції, заліки та іспити. Це щаслива пора незабутніх відкриттів, особистих досягнень і грандіозних планів, час перспектив та можливостей. А тим паче, коли ти студент найкращого технічного вишу країни – Київської політехніки. Не проґав – скористайся цим шансом!

У Київській політехніці навчається 21 тисяча студентів з усіх регіонів України та майже двох десятків іноземних країн. Молоді й активні, амбітні й креативні. КПІшники створюють спортивні боліди, запускають наносупутники в космос, конструюють розумних роботів та військові безпілотники, перемагають на міжнародних конкурсах та фестивалях.

Вітаємо з Міжнародним Днем студента – святом молодості, творчості й відкриттів! Успіхів у навчанні! Бажаємо стати висококласними фахівцями в обраній вами професії!