Візит представників Київського дослідницького центру Huawei

21 червня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали представники Київського дослідницького центру Huawei (Китайська Народна Республіка).

До складу делегації входили директор Київського центру Huawei Лю Сяоху, керівники досліджень з напряму кібербезпеки Фу Шин та Ган Йонгкан, а також старший менеджер з питань кооперації Київського дослідницького центру Микола Ушаков.

З гостями зустрілися перший проректор університету академік НАН України Юрій Якименко, проректор з наукової роботи академік НАН України Михайло Ільченко, проректор з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, проректор з перспективного розвитку Олексій Новіков та інші. Під час зустрічі було обговорено питання поглиблення співпраці у сфері підготовки кадрів та у спільних науково-дослідних проектах. До речі, нині КПІ ім. Ігоря Сікорського та Київський дослідницький центр Huawei спільно реалізують два науково-дослідних проекти – один у галузі теплоенергетики, другий – в сфері кібербезпеки. Учасники зустрічі також обговорили питання збільшення числа київських політехніків, які проходитимуть стажування у лабораторіях Київського центру Huawei, й створення Спільного навчально-наукового центру Huawei на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського.