16 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся черговий ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2019». Вже за традицією він проходив у холі 2-го поверху корпусу №18.

На ярмарку було представлено 50 компаній з різних сфер діяльності – це Національний банк України, компанії ABBYY, Infopulse, ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА», DataGroup, ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СТУДІЯ 1+1", Procter & Gamble, Dentsu Aegis Network Ukraine, Innoware, lifecell, ТОВ «Костал Україна», Альфа-Банк Україна, SMART business, Genesis, SoftServe, БРСМ, Intetics, ТОВ «Вент-Сервіс», GlobalLogic, ПрАТ «Вентиляційні системи», компанія «ВОЛЯ», ДП «НЕК «Укренерго», DEZEGA, АТ КБ «ПриватБанк» та інші, зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів і молодих спеціалістів. Їхні представники розповідали відвідувачам про наявні вакансії та програми з працевлаштування, стажування, проходження практики.

З року в рік ярмарок викликає значне зацікавлення як з боку підприємств-роботодавців, так і з боку студентів.
Сотні студентів і випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського та інших вишів мали змогу ознайомится з діяльністю представлених компаній та організацій, а також відвідати презентації компаній Materialise Ukraine, Netcracker, SoftServe, Coca-Cola HBC Careers Ukraine&Moldova, «Razom communications», АТ «Райффайзен Банк Аваль» та інших.

Низка компаній та організацій отримали Подяки КПІ ім. Ігоря Сікорського за участь у ярмарку, допомогу у вирішенні питань працевлаштування студентів і профорієнтаційну роботу серед молоді.

[16.05.2019 | 10:00 - 16:00] Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2019»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Центр розвитку кар’єри запрошує відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2019», який проходитиме 16 травня 2019 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10:00 до 16:30. На Ярмарку будуть представлені понад 50 компаній (Національний банк України, ABBYY, Infopulse, ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА», DataGroup, ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СТУДІЯ 1+1", Procter & Gamble, Dentsu Aegis Network Ukraine, Innoware, lifecell, ТОВ «Костал Україна», Альфа-Банк Україна, SMART business, Genesis, SoftServe, БРСМ, Intetics, ТОВ «Вент-Сервіс», GlobalLogic, ПрАТ «Вентиляційні системи», компанія «ВОЛЯ», ДП «НЕК «Укренерго», DEZEGA, АТ КБ «ПриватБанк» та інші), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Під час Ярмарку студенти і випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також інших ЗВО зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентації від компаній Materialise Ukraine, Netcracker, SoftServe, Coca-Cola HBC Careers Ukraine&Moldova, razom communications, АТ «Райффайзен Банк Аваль» та інші.

Запрошуємо всіх бажаючих!!! Вхід вільний!

програма воркшопу

Дата події