17 квітня в рамках присвяченої майбутньому космічної індустрії міжнародної конференції Noosphere Space Summit відбувся фінал Конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge. Для участі в ньому з вісімдесяти поданих проектів журі відібрало десять.

За результатами фінального пітчингу 2 місце на Конкурсі посів проект «MyDraco», який представили випускники та студенти кафедри авіа- та ракетобудування Інституту аерокосмічних технологій КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Проект присвячено розробці електричного міського повітряного таксі вертикального зльоту. Унікальна аеродинамічна схема літального апарату та дальність польоту до 300 км роблять його дійсно цікавою та інноваційною розробкою. Таксі розраховано на одного - двох пасажирів.

Призовий фонд на розробку проекту склав 600 000 грн.

Вітаємо авторів проекту Андрія Попова, Тараса Семківа, Костянтина Предаченко, Олексія Овчара та Ярослава Штупуна!