10 квітня у виставковій залі корпусу №7 відкрилася фотовиставка, присвячена нашій державі. Її основна тема звучить так: "Україна! Країни іншої не треба". Тому майже на всіх фотографіях зображені мальовничі пейзажі України та архітектурні пам'ятки.

На виставці представлено близько 200 робіт, виконаних 40 учасниками. Серед них переважно викладачі та працівники нашого університету. Цього року також з'явились нові імена серед студентів і працівників, що взяли участь у конкурсі.

Уже традиційно представила свої роботи студія кафедри нарисної геометрії. Також, уже вкотре, представлено фотозамальовки студентів із студії приладобудівного факультету.

Важливо відмітити, що з кожним роком відчутно зростає професіоналізм авторів та якість їх робіт.

Фотовиставка триватиме до 24 квітня.

[до 31.03.2019] ІІ частина щорічного мистецького конкурсу "Таланти КПІ"

Картинна галерея ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує всіх студентів, співробітників нашого університету та гостей взяти участь у ІІ частині щорічного мистецького конкурсу "Таланти КПІ"

Основна тема виставки:"Україна! Країни іншої не треба"

Також приймаються оформлені фотографії на вільні теми та цікаві роботи з комп'ютерної графіки.
Відкривається виставка на початку квітня у виставковій залі корп. № 7 та триватиме до кінця місяця.
За довідками звертайтесь: Картинна галерея, Центр культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського,

к. 201, тел. 204-91-35.
Роботи приймаються до кінця березня.