24 квітня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу 38-а Міжнародна науково-технічна конференція IEEE «ELECTRONICS AND NANOTECHNOLOGY» («Електроніка і нанотехнології») (ELNANO-2018).

Організаторами конференції є Інститут інженерів з електроніки та електротехніки IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers – всесвітня організація, яка існує вже понад століття і об`єднує приблизно 400 тисяч інженерів і дослідників з більш як 160 країн світу), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Національний авіаційний університет, Інститут фізики напівпровідників ім.В.Є. Лашкарева НАН України та Науково-технологічний комплекс «Інститут монокристалів» НАН України.

Ця конференція є одним із головних щорічних наукових заходів у галузі електроніки та нанотехнологій, який збирає провідних науковців з багатьох країн світу, тож вона є надзвичайно важливою подією не лише для КПІ ім. Ігоря Сікорського, але й для всієї вітчизняної науки.

Вже багато років поспіль конференція ELNANO проводиться в КПІ. Як повідомив на церемонії її відкриття перший проректор університету академік НАН України Юрій Якименко, цього року участь у ній беруть дослідники з 24 країн, у тому числі представники Бразилії, Білорусі, Великої Британії, Вірменії, Естонії, Індії, Ірану, Іспанії, Італії, Кореї, Мексики, Норвегії, Польщі, Португалії, Словаччини, США, України, Швейцарії та інших. Усього ж її учасниками стали понад 520 фахівців з електроніки та нанотехнологій. На конференцію було надіслано 189 доповідей, але після рецензування зовнішніми і внутрішніми незалежними експертами до участі в ній було допущено лише 141 з них.

Після урочистого відкриття конференції відбулося її пленарне засідання. Після нього учасники працюватимуть по трьох секціях – «Micro- and Nanoelectronics» («Мікро- та наноелектроніка»), «Biomedical Electronics and Signal Processing» («Біомедична електроніка і обробка сигналів») та «Electronic Systems» («Електронні системи») (робочою мовою конференції є англійська, тому назви секції подаються англійською).

Заходи в межах конференції проходитимуть ще два дні. 26 квітня вона завершиться двома семінарами «Hardware acceleration of computations using Intel FPGA OpenCL technology» («Апаратне прискорення обчислень за технологією Intel FPGA OpenCL») та «Discriminative Correlation Filters and their application to the Visual Object Tracking Task» («Дискримінаційні кореляційні фільтри та їх застосування до завдань відстеження візуальних об’єктів».

Докладніше про програму конференції та розклад її роботи – див. її сайт http://elnano.kpi.ua.

На фото: учасників конференції вітає перший проректор КПІ ім.. ігоря Сікорського Юрій Якименко

Дата події