ЗМІ

Університет захищатиме свою ділову репутацію в суді

КПІ ім. Ігоря Сікорського звернувся до Господарського суду м.Києва з позовом до телерадіоорганізацій, які поширили недостовірну інформацію про його діяльність

КПІ ім. Ігоря Сікорського вимагає спростувати недостовірну інформацію

2019.03.29 КПІ ім. Ігоря Сікорського вимагає спростувати недостовірну інформацію

КПІ ім.Ігоря Сікорського звернувся до телеканалів, які поширили недостовірну інформацію про його діяльність, з вимогами про її спростування.

Про інформування Міністерства освіти і науки України та громадськості

2016.10.16 Лист в МОН України

Задля інформування Міністерства освіти і науки України про реакцію КПІ ім. Ігоря Сікорського на оприлюднену в телеефірі «Телеканалу новин 24» інформацію щодо порушень, які нібито мали місце в господарській діяльності університету, ректор Михайло Згуровський надіслав на його адресу листа

Майже фейлетон. Про дуже серйозну статтю, журналістів і двієчника

Історія питання. 8 листопада 2017 р. Радіо Свобода на своєму сайті опублікувало серйозну статтю "Українська мова і подвійна мораль у КПІ імені Сікорського".

З приводу однієї публікації на сайті Радіо Свобода

2017.11.24 Лист до керівника Київського бюро Радіо Свобода Інни Кузнецової

На початку листопада на сайті Радіо Свобода було розміщено статтю "Українська мова і подвійна мораль у КПІ імені Сікорського".

Кіберзахист, дрони і супутники Київського політеху

Медіа кур'єр в Україні

Газета «Медиа Курьер в Украине» розмістила на своїх шпальтах цікавий матеріал про інноваційну діяльність в НТУУ «КПІ». Пропонуємо його вашій увазі. Друкується мовою оригіналу.

Візит представників ЗМІ Турецької Республіки

2015.03.16 Визит представителей СМИ Турецкой Республики

16 травня 2013 року в НТУУ «КПІ» відбулася прес-конференція для представників засобів масової інформації Турецької Республіки.

День журналіста в Солом’янській РДА

2008.06.04 День журналіста в Солом’янській РДА

Уже традиційними стали зустрічі голови Солом’янської РДА І.П.Сидорова з працівниками ЗМІ напередодні їх професійного свята – Дня журналіста. 4 червня в актовій залі райдержадміністрації зібралися представники міських друкованих та інтернет-видань, радіо- та телеканалів.

Телевізійний “Бізнес-чемпіонат”

2008.03.14 Телевізійний “Бізнес-чемпіонат”

На початку 2008 року на Першому національному каналі стартував новий телевізійний проект – всеукраїнський “Бізнес-чемпіонат”, у якому беруть участь студентські команди провідних вищих навчальних закладів України, серед них і команда НТУУ “КПІ”. “Бізнес-чемпіонат” базується на кейс-методі.

Бібліотечка газети “День”

Серед розмаїття вітчизняних друкованих ЗМІ Всеукраїнська щоденна газета “День” помітно вирізняється своєю увагою до історії нашої держави.