Випускники КПІ створили оборонний бізнес

Артем Ющук, учасник команди Formula Student КПІ, разом з іншими студентами та випускниками КПІ організував ремонт і модернізацію сотень одиниць бронетехніки, а тепер розробляє нову бронемашину для Сил оборони.

Euronews про життя студентів під час війни

Журналісти провідного європейського мовника розповіли про адаптацію київських політехніків до реалій війни. Студенти вступають до лав ЗСУ, волонтерять, навчаються онлайн і всіляко наближують нашу перемогу.

Іноземці, для яких Україна стала рідним домом, залишаються тут, незважаючи на війну

Коли мільйони людей тікали від війни, деякі експатріанти ухвалили, здавалось б, неймовірне рішення – залишитися в Україні. Серед них – студенти, які вирішили закінчити навчання, й інші люди, які тепер вважають Україну своїм домом.

Меган Спешіа
Фотографії Лаура Бушнак

Forbes про КПІ на другий рік великої війни

Київський політех гідно впорався з новими викликами. Зокрема, розширив співпрацю з університетами Польщі та Шеффілдським університетом (Велика Британія). І нині впевнено входить до трійки найкращих університетів України.

КПІшники пройшли військові навчання

Наші студенти взяли участь у проєкті «Захисник Києва», який організували серед студентів столичних ЗВО.

Упродовж тижня 25 КПІшників займались щоденними тактичними вправами на витривалість. Команда «лягти», команда «тримати автомат вгору», команда «прикрити побратима».

ЗМІ про передання «швидких» на передову

Чотири медичні спецавтомобілі, призначені для транспортування поранених військовослужбовців, приїхали з Бельгії. І одразу ж вирушили на Харківщину рятувати українських захисників, які боронять нашу землю від російських загарбників.

КПІ — серед найкращих ЗВО за показниками Scopus-2023

Портал Освіта.ua оприлюднив щорічний рейтинг українських ЗВО за показниками наукометричної бази даних Scopus.

Його результати ґрунтуються на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями.

Підписка на ЗМІ