ЗМІ

УніверCheck у КПІ

У фінальному випуску Олександр і Лера Педан відвідали Київ та розказали одразу про кілька київських ЗВО, серед яких, звісно, і КПІ.

«Наука для відновлення» – Київський університет, який відновив онлайн-навчання

Частина факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського, який міститься в Києві, відновили проведення лекцій онлайн. Війна з російськими військами триває. Серед студентів і викладачів є загиблі. Крім того, в Маріуполі, що на півдні України, де тривають запеклі бої, є зниклі безвісти студенти.

Наклепницька інформація стосовно діяльності КПІ спростована апеляційним судом

Нагадаємо, що 17.09.2020 Господарський суд міста Києва, задовольнив позов КПІ ім. Ігоря Сікорського до телерадіоорганізацій, які поширили недостовірну, наклепницьку інформацію про діяльність університету (ПАТ «Телерадіокомпанія «Люкс» і ТОВ «Інформаційне агентство 24»).

Хорова капела КПІ привітала Україну

25 грудня глядачі програми "Ранок з Україною" на телеканалі "Україна" отримали різдвяний сюрприз – короткий виступ ансамблю учасників Народної академічної хорової капели КПІ ім. Ігоря Сікорського на чолі з її художнім керівником Русланом Бондарем.

Обережно – ФЕЙК!

На жаль, недоброзичливці КПІ вдаються до вкрай недобросовісних методів, поширюючи відверто неправдиву, фейкову інформацію. Чергова брудна інсинуація стосується панно на стіні 18-го корпусу. Буцімто його збираються знести. Ця вигадка не має під собою жодних підстав.

Про інформування Міністерства освіти і науки України та громадськості

Задля інформування Міністерства освіти і науки України про реакцію КПІ ім. Ігоря Сікорського на оприлюднену в телеефірі «Телеканалу новин 24» інформацію щодо порушень, які нібито мали місце в господарській діяльності університету, ректор Михайло Згуровський надіслав на його адресу листа