Вшанування захисників Вітчизни

14 жовтня відзначається День захисника України. Це свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, день усіх небайдужих, які своєю професійною, викладацькою, науковою діяльністю, сумлінною працею і навчанням, волонтерською роботою забезпечують захист Україні.

Напередодні цього свята, 12 жовтня, студенти і співробітники університету зібралися на музейній площі біля пам'ятника Ігорю Сікорському та пройшли ходою до Храму Святого Миколи Чудотворця – небесного покровителя Київської політехніки.

Біля Храму відбувся мітинг. Його учасники поклали квіти до пам'ятника київським політехнікам, які віддали свої життя за волю і незалежність України. У церемонії покладання квітів взяли участь проректори університету, декани низки факультетів, викладачі, співробітники, курсанти ІСЗЗІ та студенти інших факультетів університету.

Також у підрозділах університету – ІСЗЗІ, на факультетах соціології і права, інформатики та обчислювальної техніки – викладачі і студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського поклали квіти до меморіальних дошок співробітникам, які загинули на сході України, та героям Майдану.

[12.10.2018 ] Вшанування пам’яті героїв-політехніків

14 жовтня відзначається День захисника України.

Це свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, день усіх небайдужих, які своєю професійною, викладацькою, науковою діяльністю, сумлінною працею і навчанням, волонтерською роботою забезпечують захист Україні.

На відзначення цього свята 12 жовтня 2018 р. в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудуться заходи щодо вшанування пам’яті героїв-політехніків, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність та суверенітет нашої держави.

Збір учасників о 14.00 на майданчику біля Державного політехнічного музею (Корпус № 6).

Запрошуємо до участі співробітників та студентів університету.

Ректорат, Профспілкові комітети співробітників та студентів, Студентські ради та Рада ветеранів.