Знову наступають холоди, а в житті птахів це складний період виживання. Деякі з них відлітають у теплі та багаті кормом краї, а ті, що залишаються зимувати, потребують нашої з вами допомоги. Справжнім подарунком для пернатих можуть стати годівниці, які розвішують у парках небайдужі люди.

І такі люди, як виявилося, є в компанії Infopulse Ukraine – нещодавно вони провели акцію в парку КПІ ім. Ігоря Сікорського під назвою "Feed the birds". Компанія Infopulse Ukraine  – одна з найбільших ІТ-компаній в Україні, яка є надійним постачальником ІТ-послуг по всьому світу. До того ж, компанія особливу увагу приділяє соціальним і благодійним акціям. Отримавши згоду  керівництва університету, 21 вересня працівники компанії разом із 15 студентами Механіко-машинобудівного інституту університету розвісили на деревах парку КПІ  близько 100 годівничок із заготовленим кормом. Акції посприяв начальник адміністративно-господарського управління Петро Костюченко.