27 квітня у Міжнародному дитячому центрі "Артек" (Пуща-Водиця) за сприяння  Київського міського центру зайнятості  пройшов профорієнтаційний захід "Ярмарок професій". У ньому взяли участь понад 500 дітей пільгових категорій з усієї України. КПІ ім. Ігоря Сікорського на ньому представляли хіміко-технологічний факультет та Механіко-машинобудівний інститут.

Представники нашого університету демонстрували цікаві досліди з хімії, електрохімічний моніторинг, аналіз води і гідрофобності, роботу з обладнанням  та зразки робототехніки.

Після закінчення заходу Київський міський центр зайнятості та Міжнародний дитячий центр "Артек" відзначили КПІ ім. Ігоря Сікорського особливою подякою (на фото) та висловили надію щодо подальшого спільного проведення подібних заходів.

Ю.С.Мірошниченко, к.т.н., доц. ХТФ