Щастя вам, сімейного тепла, натхнення та успіхів у роботі! А нашій країні – миру…

Спливає рік 2017. Для України й для кожного з нас він був дуже непростим. Київським політехнікам цей рік приніс нові випробування, але й, водночас, нові здобутки, досягнення, відкриття та враження.

Інакше й бути не могло, адже наше життя припало на часи стрімких змін та історичних звершень. А наш університет, як і завжди, перебуває у центрі подій, у вирі життя. Недарма ж у році, що минає, на навколоземну орбіту було виведено вже другий наш наносупутник – "PolylTAN-2-SAU"; успішно втілювалися у життя розробки цивільного та оборонного призначення наших науковців, інженерів і студентів; дослідники з КПІ ім. Ігоря Сікорського долучалися до нових міжнародних проектів і програм; наші фахівці з інформаційної безпеки посідали найвищі позиції світових рейтингів; наші студенти ставали переможцями та призерами всеукраїнських і міжнародних олімпіад, конкурсів і спортивних змагань. Та головним є те, що ми змогли зберегти і розвинути наші науково-педагогічні школи, а високий рівень підготовки фахівців у нашому університеті підтверджено високими сходинками в усіх національних університетських рейтингах.

І я переконаний, що і в Новому році ми успішно впораємося з усіма завданнями, що їх ставитиме перед нами час. До цього, до речі, зобов'язує нас і поважна дата, яку ми відзначатимемо в 2018 році, – 120-річчя від дня заснування нашого університету.

Дорогі друзі! Чарівна ніч сподівань і віри в диво дарує нам відчуття сімейного затишку та взаємної любові. А ще – очікування щастя і надії на здійснення мрій. Тож нехай ці надії справдяться, а відчуття родинного тепла супроводжує вас упродовж усього 2018 року.

Міцного здоров'я вам, творчої наснаги та успіхів у всіх починаннях!

З повагою, ректор Михайло Згуровський

Дата події