21 вересня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Технологічного університету Цілу (Китайська Народна Республіка).

Делегацію очолював генеральний директор Ради університету Чжанг Шичан. До її складу також входили директор департаменту зв’язків з громадськістю Чжанг Іганг, декан Школи електротехніки університету Ванг Ренрен, професор Школи інформаційних технологій універистету Ма Бін та директор міжнародного офісу Чженг Чжонг.

Гості зустрілися з представниками адміністрації КПІ ім. Ігоря Сікорського, Після проведення презентацій обох університетів учасники зустрічі обговорили питання двосторонньої співпраці. З боку КПІ ім. Ігоря Сікорського участь в обговоренні взяли заступник проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Євген Поліщук, завідувач кафедри автоматизації проектування енергетичних процесів та систем теплоенергетичного факультету Олександр Коваль, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Андрій Шишолін.