Змагання з волейболу серед команд факультетів у рамках Спартакіади університету проходили у волейбольному залі Спортивного комплексу КПІ ім. Ігоря Сікорського  з 10 березня по 16 травня 2017 року. У змаганнях взяли участь 20 команд факультетів (інститутів), було зіграно 42 гри. Змагання проводяться з метою зміцнення здоров'я та пропаганди здорового способу життя, підвищення фізичної підготовленості, пропаганди і розвитку волейболу серед студентів, підведення підсумків спортивно-масової роботи та ефективності навчально-тренувального процесу на відділенні волейболу. Змагання проводила суддівська колегія кафедри фізичного виховання та кафедри спортивного вдосконалення ФБМІ у складі: головний суддя змагань С.А.Абрамов, головний секретар З.В.Сироватко, Е.П.Довгопол, Д.М.Міщук, Д.В.Томашевський, О.А.Казаріна.

У фінальну частину змагань пройшли кращі команди університету з ФЕА, ІТС, ФЕЛ, ІПСА. У ході напруженої боротьби визначилися переможці: перше місце – збірна команда ІТС, друге – команда ФЕА, третє – команда ІПСА. Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями і кубками.

С.А. Абрамов, ст. викладач кафедри фізичного виховання