14 квітня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу. Його супроводжували консул Республіки Корея Шин Кю Хо та аналітик з енергетичних та економічних питань Чо Хюн Йонг.

Очільник дипломатичного представництва Південної Кореї зустрівся з керівництвом університету. Участь у зустрічі взяли ректор університету академік НАН України Михайло Згуровський, перший проректор академік НАН України Юрій Якименко, заступник проректора з міжнародних зв’язків Євген Поліщук, керівник Стартап-школи «Sikorsky Challenge» Інна Малюкова, генеральний директор Наукового парку «Київська політехніка» Володимир Гнат, директор Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку (СЦД-Україна) Костянтин Єфремов, науковий директор Центру суперкомп’ютерних обчислень університету Сергій Стіренко, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Андрій Шишолін та інші.

Для гостей було проведено презентацію Інноваційного середовища КПІ ім. Ігоря Сікорського «POLYTECO SCIENCE CITY» й Стартап-школи «Sikorsky Challenge», діяльності та досліджень СЦД-Україна, а також можливостей університетського Центру суперкомп’ютерних обчислень.

Учасники зустрічі обговорили питання подолання певного браку комунікацій між представниками бізнесу і науки України й Південної Кореї та шляхи й механізми розширення співпраці в різних сферах. Серед питань, які порушувалися в процесі спілкування, було й питання щодо створення на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського спільного Українсько-корейського інноваційного центру. Тож учасники бесіди домовилися розпочати роботу щодо розробки концепції діяльності такого центру й ближчим часом обговорити конкретні кроки щодо впровадження цих планів у життя.