16-18 березня 2017 р. відбулася одна з головних подій освітньої галузі України – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва, учасниками яких були вищі навчальні заклади та наукові установи, закордонні навчальні заклади, міжнародні освітні агенції, представництва, загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади освіти, обласні та міські управління (департаменти) освіти, професійно-технічні навчальні заклади та науково-методичні центри професійно-технічної освіти, освітні фонди, асоціації, видавництва, освітні портали. Організатором виставки була компанія «Виставковий Світ» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

З метою популяризації традицій, ознайомлення абітурієнтів з напрямами підготовки та науковою базою в даній виставці був представлений Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». За результатами рейтингового виставкового конкурсу «Лідер вищої освіти» наш університет удостоєний вищої нагороди «ГРАН-ПРІ». Цю високу нагороду КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав завдяки кваліфікаційному потенціалу науково-педагогічних працівників університету, рейтингу за показниками наукометричної бази даних Scopus, участі ВНЗ у міжнародних рейтингах, науковій та науково-технічній діяльності, створенням та функціонуванню інформаційних ресурсів та соціальній інфраструктурі загалом, а також за безпосередню презентацію на виставці підручників та навчальних посібників нового покоління колективу авторів факультету електроніки в складі викладачів та науковців кафедр мікроелектроніки, промислової електроніки, звукотехніки та реєстрації інформації, електронних приладів та пристроїв, фізичної та біомедичної електроніки.