Зеленський, Джонсон і Байден у ЦКМ КПІ

Портрети українських героїв, міжнародних друзів України та справжні жахи війни представлені у картинній галереї Центру культури та мистецтв КПІ, де проходить виставка художніх робіт у рамках міжнародного артпроєкту «Повертайся живим».

Артпроєкт «Повертайся живим»

У картинній галереї ЦКМ відкрилася виставка художніх робіт у рамках міжнародного артпроєкту «Повертайся живим».

У ній взяли участь понад 100 художників з України, Литви, Польщі, Франції, Німеччини.

Експозиція доповнена творами художника-карикатуриста Сергія Позняка.

Інтернаціоналізація триває: про участь КПІ у виставці-конференції "ЕАІЕ 2023"

26-29 вересня 2023 року в Роттердамі (Нідерланди) відбулася 33-тя щорічна виставка-конференція Європейської асоціації з міжнародної освіти European Association on International Education "ЕАІЕ 2023". Участь у ній взяли понад 6700 менеджерів освіти з більше ніж 100 країн.

КПІшник узяв участь у найбільшій техноконференції Північної Америки Collision

Україна вперше представила вітчизняну технологічну екосистему на конференції Collision у Торонто. Це чи не найзнаковіша подія у світі технологій, яка об’єднує понад 35 тисяч відвідувачів зі 130 країн, більш як 600 провідних спікерів і понад 800 інвесторів.

У КПІ – Гран-прі! А ще – золота медаль

Ці нагороди наш університет отримав на Дванадцятій міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти" й виставці освіти за кордоном "World Edu", які пройшли з 26 до 28 травня 2021 року.

КПІ отримав почесне звання «Лідер інновацій в освіті»

Сьогодні Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» отримав почесну нагороду в конкурсі «Лідер інновацій в освіті» в рамках ХІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Х Міжнародної виставки освіти за кордоном World Edu.

Київські політехніки на XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2018»

У роботі XV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018», яка 9 жовтня відкрилася у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті Києва, активну участь беруть і представники КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Підписка на Міжнародна виставка