Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2016»

10 листопада в корпусі №18 НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» відбувся ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2016». Участь у ньому взяли участь 39 компаній і кілька тисяч студентів.

Представлені підприємства і організації працюють у різних галузях і зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів. Більшість із них відомі широкому загалу і не потребують додаткового представлення: Huawei, Melexis, JTI, SMART business, Procter and Gamble, IBox, ЕПАМ, ТОВ «Ромстал», EVO.company, Ubisoft, 1+1 Медіа, ТОВ «Костал Україна», BRYCEN Co.Ltd., ТОВ «Парус-Проект», ТОВ НВО «ЕКОСОФТ», Sigma Software, Медіакомпанія Бурда-Україна, Kernel, ТОВ «Керхер» та інші.

На ярмарку студенти і випускники КПІ та інших вишів мали змогу ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, а також відвідати презентації компаній «SMART business», «Ubisoft», ТОВ НВО «ЕКОСОФТ».

На офіційному відкритті ярмарку виступив проректор КПІ з науково-педагогічної роботи Петро Киричок. Він відзначив, що цей традиційний захід упродовж багатьох років викликає значну зацікавленість з боку підприємств-роботодавців, і не меншу – з боку студентів. А позитивні відгуки HR-менеджерів компаній-партнерів свідчать, що випускники КПІ демонструють високий рівень професійності та творчі підходи до вирішення поставлених завдань.

Учасники ярмарку ТОВ «АЗБІ», компанія «Робота плюс», ТОВ «Самсунг Електонік Україна», компанія «Melexis», ТОВ «МП КЕТ КОРПОРЕЙШН» та інші отримали Подяку від НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» за участь у ярмарку вакансій та допомогу у вирішенні питань працевлаштування студентів і профорієнтаційну роботу серед молоді.

Звичайно, не всі відвідувачі на цьому ярмарку визначилися з майбутнім місцем роботи, але за відгуками як роботодавців, так і студентів та випускників такі зустрічі є дуже корисними.

[10.11.2016] Ярмарок вакансій «be Ahead. Осінь 2016» (додана програма)

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Центр розвитку кар’єри запрошує відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2016», який проходитиме 10 листопада 2016 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10.00 до 16.00. На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації (Huawei, Melexis, JTI, SMART business, Procter and Gamble, IBox, ЕПАМ, ТОВ «Ромстал», EVO.company, Ubisoft, 1+1 Медіа, ТОВ «Костал Україна», BRYCEN Co.Ltd., ТОВ «Парус-Проект», ТОВ НВО «ЕКОСОФТ», Sigma Software, Медіакомпанія Бурда-Україна, Kernel, ТОВ «Керхер» та інші), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Під час Ярмарку студенти і випускники НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського», а також інших ВНЗ зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентації компаній «SMART business», «Ubisoft», ТОВ НВО «ЕКОСОФТ».

Запрошуємо всіх бажаючих!!! Вхід вільний!

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

9:00- 10:00 Заїзд компаній-учасниць
10:00 -16:00 Робота Ярмарку, знайомство студентів з представленими компаніями
12:00 - 12:20 Офіційне нагородження компаній-учасниць Ярмарку

Презентації компаній у виставковому холі:

12:20 Компанія «SMART business»
12:40 Компанія «Ubisoft»
14:05 ТОБ HBO ЕКОСОФТ

Презентації компаній в окремій аудиторії (корпус №18, 305 ауд.):

13:00 Philip Morris Ukraine
14:10 Samsung R&D Institute Ukraine

Центр розвитку кар'єри НТУУ "КПІ"
www: rabota.kpi.ua
e-mail: rabota.kpi@gmail.com
тел. (044) 204-85-93

Долучення Розмір
Афіша заходу 86.6 КБ
Програма заходу 97.87 КБ