Відомий японський скрипаль Дайічі Накамура 22 вересня дав для політехніків концерт, який пройшов у Великій хімічній аудиторії. Захід відбувся за сприяння Українсько-Японського центру та особисто колишнього очільника дипломатичної місії Японії в Україні (2008 – 2011 рр.) Тадаші Ідзава.

З великою майстерністю музикант виконав твори композиторів минулих років та сучасності. Особливо тепло студенти реагували на «Каприз №17 та №24» Нікколо Паганіні.

Дайічі Накамура почав грати на скрипці у віці трьох років. Уже восьмирічним брав участь у музичних конкурсах по всій Японії та займав призові місця. Нині він навчається у Віденському університеті музики і виконавського мистецтва. Скрипаль є лауреатом 5-го Міжнародного конкурсу молодих музикантів ім. П.Чайковського (п’ята премія); 8-го Міжнародного конкурсу ім. А.Хачатуряна (третя премія); Міжнародного конкурсу ім. Н.Семенової (перша премія). У професійній біографії Дайічі Накамура є спільні виступи з Філармонічним оркестром м. Софія, Петербурзьким симфонічним оркестром та іншими відомими оркестрами Європи і Японії.

Київська політехніка зацікавила молодого музиканта своєю історією. Йому приємно було виступити в аудиторії, яка пам’ятає чимало подій та відомих особистостей. Проректор НТУУ «КПІ» Петро Киричок тепло подякував музикантові за приємну зустріч та побажав подальших успіхів. Ще один концерт у Києві Дайічі Накамура дав у приміщенні посольства для представників дипломатичного корпусу.