6 липня в Залі Вченої ради НТУУ «КПІ» відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів про проходження стажування фахівцям із Китайської Народної Республіки.

Тритижневе стажування на базі НТУУ «КПІ» пройшли представники Нанкінського дослідницького інституту електронної техніки (за тематикою геоінформаційних систем і технологій) та Китайської аерокосмічної науково-виробничої корпорації (за тематикою зварювальних технологій).

Зі стажерами працювали провідні викладачі та науковці факультету авіаційних і космічних систем, зварювального факультету, Інституту прикладного системного аналізу НТУУ «КПІ», а також дослідники та фахівці з інших організацій – Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління тощо.

Сертифікати випускникам вручив перший проректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Юрій Якименко.

Керівник групи стажерів із Китайської Народної Республіки від їх імені подякував викладачам і співробітникам університету за гарну організацію занять і за нові знання та навички, яких набули члени делегації у процесі стажування.

Дата події