16 лютого розпочався візит до НТУУ «КПІ» координатора французько-українських проектів університету Нансі (Республіка Франція) Патріка Хенафа. Його мета – ознайомлення з КПІ, проведення семінарів з питань участі студентів, аспірантів та викладачів у програмах наукового та академічного обміну між НТУУ «КПІ» та Інженерною школою м. Нансі.

На початку роботи гостя з ним зустрілися перший проректор НТУУ «КПІ» академік Юрій Якименко, директор Українсько-Французького центру НТУУ «КПІ» Ольга Дорош, координатор проектів цього ж Центру Ольга Огурцова, заступник декана з міжнародних відносин факультету електроніки університету Антон Попов та студенти, рекомендовані Українсько-Французьким центром університету для участі у програмах обміну між двома вишами. Участь у зустрічі взяв також аташе Посольства Французької республіки в Україні з питань університетського і наукового співробітництва, директор Французько-українського центру університетського і наукового співробітництва Сільвен Ріголле.

Згідно з програмою візиту протягом 16 – 19 лютого Патрік Хенаф зустрінеться з представниками Інституту прикладного системного аналізу, хіміко-технологічного факультету, факультету прикладної математики, факультету електроніки; приладобудівного факультету та Центру міжнародної освіти НТУУ «КПІ».

Також заплановано проведення презентації програми Європейського Союзу «Erasmus+» для студентів НТУУ «КПІ» та зустріч у Посольстві Франції в Україні та в агенції Campus France.

Дата події