Візит делегації Йорданського Хашимітського Королівства

26 січня 2016 року НТУУ «КПІ» відвідала делегація Йорданського Хашимітського Королівства.

До складу делегації входили генеральний секретар Конституційного суду Йорданії Мустафа Аль-Навайсех, радник з культурних зв’язків в Україні Валід Аль-Навасрех, аташе з питань культури в Україні Хаєл Аль-Рукібат, співробітник відділення культурних зв’язків в Україні Посольства Хашимітського Королівства Йорданії в Російській Федерації Мохаммад Аль-Хавамлех.

Участь у зустрічі з гостями з Йорданії взяли заступник проректора з міжнародних зв’язків Євген Поліщук, директор навчальних програм Центру міжнародної освіти Борис Циганок, заступник директора по роботі з іноземними студентами Механіко-машинобудівного інституту НТУУ «КПІ» Олександр Шевченко.

Учасники зустрічі обговорили шляхи розвитку співробітництва, у тому числі можливості збільшення в НТУУ «КПІ» числа студентів з цієї країни. Члени делегації відзначили високий рівень підготовки спеціалістів в університеті.

Наприкінці візиту гості ознайомилися з експозиціями Державного політехнічного музею України при НТУУ «КПІ» та його Відділу авіації і космонавтики ім. І. І. Сікорського.

На фото: гості знайомляться з експозицією Державного політехнічного музею України при НТУУ «КПІ»