Ви є тут

Візит делегації Йорданського Хашимітського Королівства


2016.01.26 Візит делегації Йорданського Хашимітського Королівства

26 січня 2016 року НТУУ «КПІ» відвідала делегація Йорданського Хашимітського Королівства.

До складу делегації входили генеральний секретар Конституційного суду Йорданії Мустафа Аль-Навайсех, радник з культурних зв’язків в Україні Валід Аль-Навасрех, аташе з питань культури в Україні Хаєл Аль-Рукібат, співробітник відділення культурних зв’язків в Україні Посольства Хашимітського Королівства Йорданії в Російській Федерації Мохаммад Аль-Хавамлех.

Участь у зустрічі з гостями з Йорданії взяли заступник проректора з міжнародних зв’язків Євген Поліщук, директор навчальних програм Центру міжнародної освіти Борис Циганок, заступник директора по роботі з іноземними студентами Механіко-машинобудівного інституту НТУУ «КПІ» Олександр Шевченко.

Учасники зустрічі обговорили шляхи розвитку співробітництва, у тому числі можливості збільшення в НТУУ «КПІ» числа студентів з цієї країни. Члени делегації відзначили високий рівень підготовки спеціалістів в університеті.

Наприкінці візиту гості ознайомилися з експозиціями Державного політехнічного музею України при НТУУ «КПІ» та його Відділу авіації і космонавтики ім. І. І. Сікорського.

На фото: гості знайомляться з експозицією Державного політехнічного музею України при НТУУ «КПІ»

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій