Візит делегації топ-менеджерів компаній, які працюють в авіаційній галузі

13 січня НТУУ «КПІ» відвідала делегація топ-менеджерів компанії «Такнія Аеронаутікс» (Саудовська Аравія), а також компаній «Прогрестех-Україна», «Тукана Інжиніринг-Франція» та «Тукана Інжиніринг-Україна».

До складу делегації входили виконавчий директор компанії «Такнія Аеронаутікс» Хані Радван, директор «Прогрестех-Україна» Андрій Фіалковський, директор «Тукана Інжиніринг-Франція» Галина Бровко, директор «Тукана Інжиніринг-Україна» Мирослав Крекота та інші.

Гості оглянули Науково-технічну бібліотеку ім. Г.І.Денисенка, її галерею портретів «Видатні українці», маятник Фуко, історичну частину кампусу КПІ, а також експозиції Державного політехнічного музею та його Відділу авіації та космонавтики ім. І.Сікорського. Вони також відвідали Спільний навчально-науковий центр КПІ та компанії «Прогрестех-Україна», відкритий на базі Механіко-машинобудівного інституту НТУУ «КПІ». Докладну презентацію освітніх програм Центру зробив для учасників візиту керівник програм і проектів підготовки та підвищення кваліфікації персоналу «Прогрестех-Україна» Максим Гладський. Зауважимо, що цей Центр забезпечує спеціальну підготовку інженерів-механіків для роботи в авіаційній промисловості, тож інформація про його навчальні програми та плани стала особливо цікавою для гостей, які представляють авіабудівну галузь.

На фото: гості КПІ у Відділі авіації та космонавтики ім. І.Сікорського Державного політехнічного музею