8 грудня НТУУ «КПІ» відвідала делегація Управління у справах іноземних фахівців провінції Гуандун (Китайська Народна Республіка) – найнаселенішої і найбільш промислово розвиненої провінції Китайської Народної Республіки.

Очолювала делегацію заступник начальника цього Управління Янг Пейцзюн, а до її складу входили провідні фахівці Бюро людських ресурсів і соціального забезпечення м. Фошань, Зони промислового розвитку високих і нових технологій м. Чжаоцін, відділу кадрів Зони промислового розвитку м. Гуанчжоу та Бюро людських ресурсів і соціального забезпечення м. Шунде.

Гості зустрілися з проректором з міжнародних зв’язків член-кореспондентом НАН України Сергієм Сидоренком, начальником відділу зовнішньоекономічної діяльності Департаменту міжнародного співробітництва Андрієм Шишоліним та іншими співробітниками університету.

Як зауважив Сергій Сидоренко, університет будує свою стратегію розвитку співпраці з Китаєм на «Програмі чотирьох принципів», в основі якої лежать такі компоненти: розширення підготовки в КПІ кадрів для Китайської народної республіки, розвиток спільних наукових досліджень, створення опорних пунктів у сфері науки та технологій, організація пунктів з підготовки та спрямування на навчання в КПІ китайських громадян. Тож упродовж останніх років партнерські зв’язки між НТУУ «КПІ» та КНР постійно зміцнюються.

Після ознайомлення з інформацією про університет (його презентацію зробив для членів делегації Сергій Сидоренко) учасники зустрічі обговорили питання співпраці, а потім оглянули експозиції Державного політехнічного музею при НТУУ «КПІ».

Дата події