Ви є тут

До міжнародного форуму "Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу"


2015.09.01 перше засідання локального оргкомітету щодо проведення Міжнародного форуму

26 квітня 2016 року виповниться 30 років трагедії на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС).

Адміністрація ЧАЕС та наукова громадськість України виступили з ініціативою розпочати обговорення нового етапу міжнародного співробітництва, спрямованого на спільну реалізацію заходів остаточного перетворення об'єкту "Укриття" на екологічно безпечну систему, і провести у квітні 2016 року в Україні Міжнародний форум "Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу" ("Chernobyl's Legacy for the Nuclear Safety of the World") із залученням широкого кола вчених, політиків та громадськості.

Оскільки проведення Форуму припадає на дні 30-ї річниці Чорнобильської трагедії, включення до його програми питань зміцнення ядерної безпеки в Україні і у світі та подолання наслідків Чорнобильської катастрофи створить умови для більш активного залучення світового співтовариства до вирішення проблем, які ще залишаються нерозв'язаними.

Уже визначено, що співголовами науково-організаційного комітету Форуму виступлять академік  М.З. Згуровський та генеральний директор Державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС" І.І. Грамоткін.

1 вересня 2015 р. відбулося перше засідання локального оргкомітету щодо проведення Міжнародного форуму "Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу".

У його роботі взяли участь проректор – заступник співголови Науково-організаційного комітету С.І. Сидоренко, директор Центру міжнародної освіти НТУУ "КПІ" В.О. Коваль, заступники керівника ДМС Є.І. Поліщук та С.М. Шукаєв та інші.

Обговорювалися першочергові заходи з організації Форуму, формування списку учасників, складу Програмного та Науково-організаційного комітетів, проект програми Форуму, робота з посольствами країн, що надають найсуттєвішу допомогу Україні в подоланні наслідків аварії на ЧАЕС (США, Японія, ФРН, Франція, Велика Британія) та інші організаційні та змістовні питання.

Інф. ДМС

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій