Співпраця КПІ з ЧАЕС і містом Славутич

КПІ та ЧАЕС підписали договір про дуальну освіту — тепер студенти НН ІАТЕ зможуть проходити практику на атомній станції.

Також у ході зустрічі укладено договір з містом Славутич щодо підготовки необхідних фахівців.

37 років тому сталася аварія на Чорнобильській АЕС

Після жахливої аварії на ЧАЕС, яка зруйнувала життя тисячам людей і стала екологічною катастрофою для всього світу, ворог все одно вдається до ядерного терору, захоплюючи та розміщуючи військову техніку на АЕС і заявляючи про можливість застосування ядерної зброї.

Візит голови Славутича до КПІ

У Київській політехніці відбулась зустріч представників університету з міським головою Славутича.

Йшлося про можливості філії КПІ підготувати й підвищити рівень фахівців для наявних потреб.

Пам’яті Олександра Лелеченка — героя-ліквідатора аварії на ЧАЕС

Щороку 26 квітня над Україною лунає поминальний дзвін. Ми згадуємо катастрофу на Чорнобильській АЕС, яка назавжди змінила життя кожного з нас. Досі кількість постраждалих від наслідків аварії можна визначити лише приблизно, а число загиблих сягає 600 000 осіб.

Форум «Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу»

Відомі політики, видатні науковці, найкращі експерти з ядерної енергетики, екології, радіобіології та радіаційної медицини зустрілися 22 квітня в Центрі культури і мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» на Міжнародному форумі «Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу».

Участь МНДІ ПМ "Ритм" у вирішенні проблем ЧАЕС

Починаючи з 1994 року співробітники Міжгалузевого науково-дослідного інституту проблем механіки "Ритм" (МНДІ ПМ "Ритм")  НТУУ “КПІ” виконали низку дослідно-конструкторських робіт зі створення дистанційно-керованих робототехнічних комплексів для ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи,

Підписка на ЧАЕС