Футбольний турнір серед іноземних та українських студентів нашого університету відбувся 16–23 травня за підтримки Студентської ради, Ради голів земляцтв та дирекції Центру міжнародної освіти в НТУУ "КПІ". На футбольних полях зустрілися 10 команд: збірні Азербайджану, В'єтнаму, Гани, Еквадору, Конго, Китаю, Туркменістану, Туреччини, України та збірна команда корпусу №31.

Уже з перших хвилин змагань стало зрозуміло, що слабких команд серед учасників немає, і щоб стати переможцем, доведеться докласти чималих зусиль. Кожен матч був захоплюючим і цікавим, а біля футбольного поля збиралося все більше вболівальників. Турнір пройшов у дружній, теплій атмосфері. Жодна з команд не грала у півсили. Про азарт і волю до перемоги свідчили безліч яскравих ігрових моментів, чесна чоловіча боротьба та неприхований розпач від невикористаних гольових моментів.

За регламентом турніру команди були поділені на дві групи: група "А" – збірні Китаю, Туркменістану, України, Еквадору, Конго; група "Б" – збірні Гани, Азербайджану, В'єтнаму, Туреччини, команда 31-го корпусу. За підсумками першого етапу до півфіналу вийшли збірні Туреччини та Гани (група "А"), Конго та України (група "Б").

Завершальні матчі турніру відбулися 23 травня 2015 р. До останньої хвилини гри не було зрозуміло, як розташуються команди в турнірній таблиці, інтрига залишалась до фінального свистка. У напруженій боротьбі до фіналу вийшли збірні Туреччини та Гани. За третє і четверте місця змагалися збірні Конго й України. У цьому поєдинку здобули перемогу конголезці з рахунком 2:4.

Фінал порадував любителів футболу майстерною грою обох команд. Та основний час не виявив переможця. Навіть за післяматчевими пенальті команди показували рівний результат, тому судді вирішили обом командам віддати друге місце, а перше і кубок залишити на наступний рік.

Після завершення змагань відбулося урочисте нагородження учасників турніру медалями і грамотами. Директор ЦМО НТУУ "КПІ" В.О.Коваль подякував учасникам за гру та побажав усім миру, злагоди, здоров'я і спортивних здобутків.

Юлія Суддя, викладач ЦМО НТУУ "КПІ"
На фото: Учасники футбольного турніру