Переносна установка "Сова" очищає воду

Серед переможців фестивалю "Sikorsky Challenge 2014", який проходив у НТУУ "КПІ" і зібрав кращі інноваційні проекти вітчизняних науковців, названо і розробку наукового співробітника лабораторії екотехнологій ХТФ Т.Ю.Нижника.

2014. Дбаємо про майно й економимо ресурси

Головним завданням департаменту адміністративно-господарської роботи НТУУ "КПІ" є утримання й розвиток матеріально-технічної бази університету для забезпечення його навчальної й наукової діяльності та створення належних соціальних умов для студентів і співробітників.

На службі людини: вітчизняні металокерамічні рентгенівські трубки нового покоління

Рентгенівське випромінювання знайшло широке застосування в медицині, металознавстві, кристалографії, хімії, біології та інших галузях. Рентгенівська діагностична апаратура, основним вузлом якої є рентгенівська трубка, дає можливість отримувати важливу інформацію про

КПІ у першій трійці Webometrics

Оприлюднено черговий рейтинг Webometrics, який є показником ступеня інтеграції університету у "світову павутину".

Пулюй-промені. До 170-річчя від дня народження Івана Пулюя

Наукові та технічні успіхи людства у ХХ сторіччі важко уявити без використання невидимих променів, які називають рентгенівськими. Ці промені використовуються і в техніці, і в науці, і в медицині. Вперше їх отримав і застосував для отримання знімків наш співвітчизник Іван Пулюй...

Вітаємо Вадима Михайловича Локтєва!

Вітаємо завідувача кафедри загальної і теоретичної фізики НТУУ «КПІ», академіка НАН України Вадима Михайловича Локтєва, якого за видатні досягнення в галузі фізики високотемпературної надпровідності нагороджено вищою відзнакою Національної академії наук України – Золотою медаллю імені В.І.Вернадс