НТУУ «КПІ» відвідав професор Токійського університету агрокультури та технологій Ацуші Сакума. Протягом трьох днів він знайомився з університетом та його факультетами, інститутами і науковими підрозділами, відвідував лабораторії та навчально-наукові центри.

Японський гість є фахівцем з питань матеріалознавства, механіки, біомеханічних систем і медичних технологій, що й визначило ті напрями діяльності КПІ, якими він цікавився в першу чергу. Він ознайомився з напрямами підготовки і тематикою досліджень механіко-машинобудівного інституту, інженерно-фізичного та хіміко-технологічного факультетів, факультетів електроніки, медичної біоінженерії, біотехнологій та біотехніки, оглянув «Начально-науковий центр ретгеноструктурного аналізу НТУУ «КПІ» - Рігаку» та інші. Значну увагу він приділив знайомству з роботою та можливостями Наукового парку «Київська політехніка». Крім того, він зустрівся з працівниками Департаменту навчальної роботи НТУУ «КПІ» і обговорив питання студентської мобільності.

Візит професора Сакума відбувся в рамках угоди про співпрацю між НТУУ КПІ» та Токійським університетом агрокультури та технологій, укладеної на початку жовтня минулого року, тож його головною метою була підготовка конкретних пропозицій щодо налагодження співпраці.

У підсумковій зустрічі з представниками адміністрації університету 23 січня, у якій взяли участь проректор університету з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, заступник проректора з наукової роботи Валерій Барбаш і заступник директора Українсько-Японського центру НТУУ «КПІ» Євген Огородник, були підбиті підсумки візиту і намічені кроки щодо розгортання спільних проектів факультетів КПІ й підрозділів Токійського університету агрокультури та технологій за відповідними напрямами.

Дата події