Ви є тут

Візит професора Токійського університету агрокультури та технологій


2014.01.23 Візит професора Токійського університету агрокультури та технологій Ацуші Сакума

НТУУ «КПІ» відвідав професор Токійського університету агрокультури та технологій Ацуші Сакума. Протягом трьох днів він знайомився з університетом та його факультетами, інститутами і науковими підрозділами, відвідував лабораторії та навчально-наукові центри.

Японський гість є фахівцем з питань матеріалознавства, механіки, біомеханічних систем і медичних технологій, що й визначило ті напрями діяльності КПІ, якими він цікавився в першу чергу. Він ознайомився з напрямами підготовки і тематикою досліджень механіко-машинобудівного інституту, інженерно-фізичного та хіміко-технологічного факультетів, факультетів електроніки, медичної біоінженерії, біотехнологій та біотехніки, оглянув «Начально-науковий центр ретгеноструктурного аналізу НТУУ «КПІ» - Рігаку» та інші. Значну увагу він приділив знайомству з роботою та можливостями Наукового парку «Київська політехніка». Крім того, він зустрівся з працівниками Департаменту навчальної роботи НТУУ «КПІ» і обговорив питання студентської мобільності.

Візит професора Сакума відбувся в рамках угоди про співпрацю між НТУУ КПІ» та Токійським університетом агрокультури та технологій, укладеної на початку жовтня минулого року, тож його головною метою була підготовка конкретних пропозицій щодо налагодження співпраці.

У підсумковій зустрічі з представниками адміністрації університету 23 січня, у якій взяли участь проректор університету з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, заступник проректора з наукової роботи Валерій Барбаш і заступник директора Українсько-Японського центру НТУУ «КПІ» Євген Огородник, були підбиті підсумки візиту і намічені кроки щодо розгортання спільних проектів факультетів КПІ й підрозділів Токійського університету агрокультури та технологій за відповідними напрямами.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій