Номер 5 газети "Київський політехнік" за 2014 рік

Київський політехнік, 2014, № 5 (у .pdf форматі)

files/1405.pdf

Школа авіадвигунобудування Олександра Івченка

Фото. Олександр Георгійович Івченко

Олександр Георгійович Івченко – видатний конструктор авіадвигунів, який зумів створити свою школу авіадвигунобудування та об'єднати ентузіастів-професіоналів найвищого рівня, він увійшов в історію знаменитих творців техніки, що змінили наш світ на краще, як академік НАН України, доктор техніч

Студент ІПСА – кращий з інформаційних технологій

С. Ніколаєв є стипендіатом Верховної Ради України

Вихованці Київської політехніки, демонструючи на міжнародних конкурсах фахові знання й практичні навички, креативні ідеї й гнучке мислення, дедалі частіше змушують говорити про себе міжнародну наукову спільноту. Особливо це стосується інформаційних технологій та програмування.

Господарська діяльність університету та розвиток матеріально-технічної бази: підсумки – 2013, плани – 2014

ДАГР. Структура витрат на ремонтно-відновлювальні роботи та розвиток МТБ на об'єктах НТУУ КПІ у 2013 р.

Конференція з сучасних тенденцій викладання іноземних мов

2010. Таланти КПІ 2. "The Gothic Castle" / Левко Люсьєна, ВПІ, СГ-72

23 січня в НТУУ «КПІ» відбулася VІII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції викладання іноземних мов у вищій школі: інформаційно-комунікаційні технології навчання».

IX Міжнародна науково-практична конференція на ФЛ

Таланти КПІ 2013. Гачечиладзе Елліна. "Міми" / І місце у номінації "Фотографія"

13–14 березня на факультеті лінгвістики НТУУ "КПІ" була проведена IX Міжнародна науково-практична конференція на тему "Сучасні підходи та інноваційні тенденції у викладанні іноземних мов".

Фонд рідкісної та цінної книги НТБ НТУУ «КПІ» ім. Г. І. Денисенка

НТБ ім. Г. І. Денисенка

Науково-технічна бібліотека НТУУ «КПІ» ім. Г.І.Денисенка вже багато років зберігає велику кількість видань, про які не здогадуються навіть найбільші знавці університету.

Візит професора Токійського університету агрокультури та технологій

2014.01.23 Візит професора Токійського університету агрокультури та технологій Ацуші Сакума

НТУУ «КПІ» відвідав професор Токійського університету агрокультури та технологій Ацуші Сакума. Протягом трьох днів він знайомився з університетом та його факультетами, інститутами і науковими підрозділами, відвідував лабораторії та навчально-наукові центри.