Лекція з питань «зеленої енергетики» та зменшення викидів парникових газів для студентів і аспірантів КПІ

9 квітня аспіранти та студенти старших курсів тих факультетів КПІ, які  навчаються за програмами, що мають екологічне спрямування та пов'язані з питаннями забезпечення сталого розвитку, прослухали лекцію фахівця у сфері відновлювальної енергії та зменшення викидів парникових газів Алекса Шея (США).

Уперше Алекс Шей долучився до проблем зменшення викидів парникових газів 2003 року, працюючи в компанії "Фрішберг та партнери" в Україні. Він проводив аудит проекту, спрямованого на скорочення викидів парникових газів на об'єктах муніципальної власності, які виробляють та розподіляють гарячу воду та пару. У 2007 році Алекс Шей заснував компанію "Карбон Солюшнз Норс Вест", яка накопичила великий досвід у питаннях комерціалізації екологічних інструментів, таких як резервні одиниці викидів та сертифікації походження електроенергії з відновлюваних джерел; монетизації податкових пільг у відповідних галузях енергетики; підготовки кадастрів парникових газів і моделювання аналізу викидів тощо. Тож лекція на тему  "Вивчення на прикладах конкретних механізмів чистого розвитку та затверджені до спільної реалізації скорочення викидів парникових газів"  ґрунтувалася на прикладах з реального життя і стосувалася суто конкретних питань зменшення викидів парникових газів та екологічного менеджменту в сучасних умовах.

Інф. “КП”

Як скоротити викиди вуглецю в атмосферу? Що таке чистий розвиток та Програма спільної реалізації скорочення викидів парникових газів? Як можна монетизувати одиниці скорочення викидів? На ці та багато інших питань дасть відповідь Алекс Шей, провідний спеціаліст у сфері скорочення викидів парникових газів, під час зустрічі зі студентами КПІ *9 квітня 2012 року* о *8:30*. Про місце проведення буде оголошено додатково.

Алекс Шей вперше долучився до питань скорочення викидів парникових газів 2003 року, працюючи у компанії "Фрішберг та партнери" в Україні. Він проводив аудит проекту, спрямованого на скорочення викидів парникових газів на об'єктах муніципальної власності, які виробляють та розподіляють гарячу воду та пар. У 2007 році Алекс заснував компанію "Карбон Солюшнз Норсвест", де отримав великий досвід у таких напрямках, як:

  • Комерціалізація екологічних інструментів таких як резервні одиниці викидів та сертифікати походження електроенергії з відновлюваних джерел.
  • Монетизація податкових пільг, таких як бізнес-енергії Орегона і податкові кредити біомаси.
  • Підготовка кадастрів парникових газів, вуглецевий слід і моделювання аналізу викидів.

Отже, запрошуємо всіх, хто цікавиться екологією, сталим розвитком, а також тих, хто цікавиться бізнесом у сфері відновлюваної енергії та прагне розширити свій кругозір, взяти участь у цій лекції!

Мова зустрічі: англійська.

Якщо у вас виникли питання, звертайтеся за адресою: projects@eureka.kpi.ua