Сесія науково-педагогічних працівників НТУУ «КПІ»: 30.08.2011

30 серпня в Центрі культури та мистецтв відбулася чергова щорічна сесія науково-педагогічних працівників нашого університету.

Перед початком її роботи присутні переглянули відзнятий студентами фільм про перетворення, що відбувалися в НТУУ "КПІ" протягом останніх 20-ти років.

На початку засідання перший проректор НТУУ "КПІ" академік НАН України Ю.І.Якименко тепло привітав присутніх з 20-ю річницею незалежності України та новим 2011/12 навчальним роком. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять викладачів та співробітників університету, які пішли із життя протягом минулого навчального року.

Із доповіддю про підсумки роботи колективу університету у 2010/11 н.р. виступив ректор НТУУ "КПІ" академік НАН України М.З.Згуровський. Він поінформував про підсумки прийому, всебічно охарактеризував діяльність колективу університету в минулому навчальному році – її навчальну, виховну, наукову, міжнародну, господарчу  складові. Було наголошено на необхідності зменшення розриву між освітньою, науковою та інноваційною компонентами діяльності. Ректор підкреслив, що сучасна економіка потребує фахівців, які засвоїли фундаментальні природничі та інженерні знання, володіють іноземними мовами та інформаційними технологіями і водночас мають управлінську, юридичну і економічну кваліфікацію.  Наприкінці доповіді ректор сформулював основні орієнтири на новий навчальний рік і на ближче майбутнє з усіх напрямів діяльності університету.

Наприкінці засідання ректор вручив дипломи лауреатів переможцям конкурсу НТУУ "КПІ" 2010 року на кращий підручник, монографію, навчальний посібник.