Відійти від газової залежності [Науково-практична конференція “UKR-POWER” ]

Як Україні відійти від газової залежності? Саме це питання було лейтмотивом щорічної науково-практичної конференції «UKR - POWER», що відбулася в НТУУ «КПІ» 15-16 березня 2011 року. Організаторами конференції виступили НТУУ «КПІ», Інститут технічної теплофізики НАНУ, Асоціація теплоенергетичних компаній України.

Основні питання, розглянуті на конференції, були присвячені створенню і експлуатації високоефективного обладнання та технологій, технології спалювання палива та екології, альтернативних джерел енергії, створення та впровадження теплових насосів, інноваційним та інвестиційним проектам у галузі енергозбереження та ін.

Ця конференція, як сказав ректор НТУУ «КПІ» академік НАНУ Михайло Згуровський, є кращим конференц-проектом Україна, завжди збирає провідних представників науки і виробництва в області теплоенергії.

«Енергетика - одна з головних галузей промисловості України, яка протягом багатьох років є рушійною силою економіки. У таких умовах конференція особливо актуальна, вона надає можливість кращим представникам галузі продемонструвати свої можливості, презентувати нове обладнання й технології, обмінятися своїми ідеями й розробками», - говорить академік НАНУ Анатолій Долинський, директор Інституту технічної теплофізики НАНУ.

Конференція показала, що науково-виробничий потенціал в Україні дуже високий, як у кадровому, так і в науковому сенсі цього слова.

Володимир Янковий

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції “UKR-POWER” «Відхід від газової залежності. Альтернативна та відновлювальна енергетика. Проблеми, перспективи, інвестиції», що відбудеться 15-16 березня 2011 р. в 9-00 в Залі Вченої Ради 1-го корп.

На конференції будуть розглянуті актуальні питання ефективного використання газу, альтернативних та відновлювальних джерел енергії, енергозбереження, екології, представлені новітні енергоефективні технології та обладнання, інвестиції та інше.

До участі в конференції запрошені міністри та представники профільних міністерств України, Державне агество з інвестицій та  управління національними проектами, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, Асоціація міст України, представники теплокомуненерго, науково-дослідні, проектні інститути, а також представники профільних кафедр ВУЗів, заводів-виробників обладнання, представників інофірм, монтажні організації, комерційні банки, а також ЗМІ.

Більш детально на сайті: www.ateku.org.ua

або за тел.(044) 280-34-64;280-60-20; 254-26-95