VІІІ Міжнародна науково-практична конференція з проблем енергетики

19-23 квітня 2010 р. на ТЕФ  відбулася VІІІ Міжнародна науково-практична конференція аспірантів, магістрантів, студентів на тему “Сучасні проблеми наукового забезпечення енергетики”.

На пленарному засіданні з доповідями виступили: директор Інституту вугільних технологій НАН України академік О.Ю.Майстренко; зав. відділу високотемпературної термогазодинаміки чл.-кор. НАНУ А.А. Халатов; чл.-кор. НАНУ, професор, д.т.н. Н.М. Фіалко; к.т.н, доцент кафедри АПЕПС О.О. Гагарін; к.т.н., доц. В.А. Волощук; аспірант кафедри АЕС та ІТФ А.М. Наумова; аспірант кафедри АТЕП І.А. Поліщук.

У доповідях було розглянуто пріоритетні напрямки розвитку енергетики в Україні – екологічно чисті технології термічної переробки твердого палива, спалювання вугілля в циркулюючому киплячому шарі, тенденції розвитку ГТУ, сучасні системи охолодження.

З 20 по 23 квітня робота конференції проводилась у таких секціях: атомна енергетика, теплообмін і гідродинаміка в енергетичних установках, новітні сучасні технології в тепловій енергетиці, гідродинаміка та тепломасообмін у теплоспоживаючому обладнанні промислових підприємств, автоматизація теплоенергетичних процесів, геометричне моделювання та проблеми візуалізації, програмне забезпечення інформаційних систем та мережних комплексів, моделювання та аналіз теплоенергетичних процесів.

До конференції було видано збірку матеріалів, яка містить 383 тези доповідей. За кращі доповіді почесними грамотами були нагороджені такі студенти: А.І.Блищик, І.Ю.Михайлова, І.С.Прокопович, Р.В.Франков, К.С.Бажин, О.І.Мельник, В.А.Кондратюк, Р.В.Неїло, К.С.Федірко, Л.В.Демчук, О.В.Маркута, Д.Р.Корнієнко, М.М.Куниця, Д.С.Кутра, Т.В.Кошарний, А.А.Сайчук, А.В.Кліщ, А.Д.Кузан, Т.В.Нікуленкова.

Ірина Шита, студентка ТЕФ