5 листопада 2009 року НТУУ ”КПІ” відвідала делегація ректорів 7 університетів Швеції: Й.Толін (Gotland University College), Л.Нордхольм ( Boras University College), А.Альберт (Uppsala University College), Л.Оляуссон ( Malmо University College), Л.Ларсон ( Skovde University College), Л.Каріссон ( Kristianstad University College), М-Б.Йогансон (Galve University College).

У складі делегації були також координатори проекту з Національної Ради вищої освіти Швеції Л.Столе і Ж-П.З’юн та Королівського технологічного інституту Віктор Кордас та Ольга Кордас.

Мета візиту – вивчення змін, які відбуваються у вищій освіті України, а також ознайомлення з планами її реформування.

Проректор С.І.Сидоренко представив презентацію НТУУ ”КПІ”, його історію та сьогодення. В своїй презентації він також розповів про напрямки співробітництва з університетами Швеції, проекти, за якими НТУУ ”КПІ” співпрацює з шведськими інституціями.

Ректор М.З.Згуровський презентував концепцію сталого розвитку, якою зараз керуються передові країни світу “Interdisciplinary Scientific Data for Sustainable Global Simulation”.

Директор Інституту сталого розвитку проф. Г.О.Статюха розповів про створення Інституту та зробив презентацію ”Системне передбачення: дослідження та освіта”.

Шведські гості з зацікавленням сприйняли інформації подані НТУУ ”КПІ”.

Дата події