Зморович Валентин Анатолійович

Валентин Анатолійович Зморович (06.09.1909, Київ - 02.1994) - визначний вчений-математик, педагог. Плідна творча, науково-педагогічна діяльність В.А. Зморовича відзначена двома орденами Пошани та медалями.

Математичне сузір'я КПІ. До 115-річчя Київської політехніки

З моменту заснування КПІ математичній підготовці надавалось тут особливе значення. За рішенням першого ректора КПІ В.Л.Кирпичова для викладання цієї дисципліни були запрошені кращі київські математики того часу – професори В.П.Єрмаков та Б.Я.Букреєв.

1941-1943: КПІ в евакуації - підготовка інженерів та дослідна робота для народного господарства і оборони країни

У Ташкенті інститут розмістився на базі Середньоазіатського індустріального інституту (САІІ) і спершу існував як самостійний вуз. У його складі функціонували 4 факультети і 12 кафедр, на яких навчалася 31 група студентів другого — п'ятого курсів. Планувалось розпочати навчання з вересня і проводити заняття переважно у вечірні години, частину кафедр і студентів передати до складу САII.

Зморович Валентин Анатолійович. До 100-річчя з дня народження вченого-математика і педагог

Валентин Анатолійович Зморович народився 6 вересня 1909 р. в сім’ї викладача гімназії в Києві. В 1928 р. він став студентом фізико-математичного факультету Київського інституту народної освіти  (нині Київський національний університет ім. Тараса Шевченка), який закінчив у 1932 р.

Підписка на Зморович В.А.