Кафедра телекомунікацій (ТК), ІТС

Кафедра телекомунікацій (ТК), Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 30, пров. Індустріальний, 2, к.410, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 204 82 23,
Електронна пошта: its_tk(at)ukr.net
Сайт: , мобільна версія
Соціальні мережі: FB, Twitter,

Кафедра телекомунікацій Інституту телекомунікаційних систем​ КПІ ім. Ігоря Сікорського є провідною у підготовці фахівців за освітньою програмою: "ІНЖЕНЕРІЯ ТА ПРОГРАМУВАННЯ ІНФОКОМУНІКАЦІЙ" - поєднання знань програмування і функціонування приладів та систем.

Науковий керівник кафедри - академік НАНУ, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державних премій СРСР, УРСР та України в галузі науки і техніки Ільченко Михайло Юхимович.

Завідувач кафедри - доктор технічних наук, професор, почесний зв'язківець України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, лауреат премії ім. Глушкова В.М. НАН України, член Академії Інженерних Наук України Кравчук Сергій Олександрович.

Переваги навчання на кафедрі телекомунікацій - це

  • багаторівнева підготовка фахівців (бакалавр, магістр, доктор філософії);
  • широкий спектр курсів і напрямків підготовки;
  • авторські курси кращих викладачів-практиків та представників провідних компаній;
  • інформацйно-телекомунікаційного профілю;
  • тестування і сертифікація;
  • більше 20 українських і закордонних компаній-партнерів;
  • найсучасніше обладнання навчально-наукових лабораторій.

Кафедра телекомунікацій займає найвищі позиції у рейтингу університету, зокрема, за рейтингами науково-педагогічних працівників, науково-інноваційної діяльності, індексом творчих досягнень студентів, активності міжнародної діяльності.

Наші випускники працюють на інженерних та управлінських посадах провідних підприємств, організацій та їх представництв: в сфері електроніки, телекомунікацій, програмного забезпечення та інформаційних технологій. Зокрема, Alcatel-Lucent, Nokia Corporation, Lifecell (Астеліт), Vodafone (МТС), Інфопульс, Укртелеком, Київстар, Lizard Soft та інш.