Науковці кафедри приладів і систем неруйнівного контролю НТУУ «КПІ» взяли участь у 19-й Світовій конференції з неруйнівного контролю (WCNDT 2016), яка пройшла в Мюнхені (ФРН) з 13 по 17 червня.

Організаторами конференції виступило Міжнародне товариство з неруйнівного контролю (ICNDT) у співпраці з Німецьким товариством з неруйнівного контролю (DGZfP). Ця конференція проводиться раз на 4 роки, причому щоразу в іншій країні світу. Щоправда, в Німеччині вона проходила вже вдруге (вперше 46 років тому – у 1970 році в Ганновері).

Відкривали конференцію М. Пуршке (Президент EFNDT), П. Трампус (Віце-президент EFNDT), М. Фарлей (Президент Міжнародної організації НДТ, ICNDT), Антон Ерхер (Президент DGZfP - Німецького товариства з НК), Р. Енгельбарт (Президент Американського товариства НК, ASNT), Дж. Нардоні (Президент Міжнародної Академії НДТ), Норіказу Ука (Norikazu Ooka, президент Тихоокеанського товариства НК в Азії), Карен Сміт (Віце-президент компанії Olympus) та багато інших.

У конференції взяли участь понад 2500 фахівців з 71 країни – Німеччини, Канади, Росії, Франції, Італії, Португалії, Чехії, Великобританії, США, України, Польщі, Китаю, Японії та інших. Учасники представили близько 800 усних та стендових доповідей та презентацій. У виставці промислового обладнання з НК вз’яло участь 273 компанії.
Від кафедри приладів і систем неруйнівного контролю НТУУ «КПІ» асистент кафедри Ю.Ю.Лисенко представила на конференції стендові доповіді за темами «Improvement of the Eddy Current Method of Non-Destructive Testing with Pulsed Mode Excitation» та «Using Hilbert transform for signal processing in Mechanical impedance analysis» (повний авторський колектив: А.Г. Протасов, Ю.В. Куц, В.С.Єременко, Є.Ф.Суслов, Ю.Ю.,Лисенко, О.Л.Дугін ). Виставку промислового обладнання також відвідала асистент кафедри О.В. Лашко.

У межах культурної програми організатори запропонували учасникам екскурсії по «Альянц Арена», де проходять тренування та ігри всесвітньо відомої футбольної команди «Баварія», та Баварський вечір з концертами кращих місцевих колективів, а також безліч екскурсій красивим старовинним й загадковим містом.

Конференція WCNDT 2016 стала місцем нових знайомств та зустрічей з колегами-друзями, фахівцями, науковцями, аспірантами та звичайними користувачами приладів і засобів неруйнівного контролю та технічної діагностики з усього світу.

Доповідь Ханса Шлегеля, німецього фізика та астронавтаВітальна промова від М. Пуршке, Президента EFNDT та WCNDTУчасниця конференції, ас. каф. ПСНК Лисенко Ю.Ю. Представлення портерних докладівМарієнплац – головна площа МюнхенаВид на місто з башні над РатушеюМарієнплац – головна площа МюнхенаОдин з багатьох виставочних залівЗнайомство з постерами
Дата події