Видавничо-поліграфічний інститут завжди приваблював молодь талановиту, амбітну й мобільну. Знання вони отримують сучасні, з використанням найкращого досвіду. Тому й з працевлаштуванням проблем, переважно, не виникає. Кращі студентські роботи отримують відзнаки різноманітних конкурсів, кращі студенти – всілякі нагороди. Зокрема, в цьому семестрі стипендії ректора удостоєні дві непересічні особистості – Олександра Кірічок та Світлана Лихолай.

О. КірічокОлександра Кірічок родом з Чернігівщини. Вона завжди любила читати. Книга для неї – таємнича істота, що поволі впускає до себе, шурхочучи сторінками, і розповідає про дивовижні події й людей; де за картонною обкладинкою сховано цілий невідомий світ. Після дев'ятого класу вона вступила до Прилуцького гуманітарного коледжу на відділення "Видавнича справа та редагування", отримала диплом з відзнакою. Навчання в коледжі дозволило остаточно визначитися з майбутньою спеціальністю. Тож з 2012 р. О.Кірічок – студентка ВПІ Київської політехніки. Навчання на кафедрі репрографії дозволило Олександрі виявити себе здібною та відповідальною студенткою. Починаючи з перших курсів вона брала активну участь у студентських всеукраїнських та міжнародних конференціях, показала високу успішність у навчанні.

Окрім навчання, активно займається спортом. Має другий розряд із волейболу, неодноразова чемпіонка Чернігівської області. Починаючи з 2014 р. є учасницею ансамблю сучасної хореографії "HD Team" Центру культури і мистецтв КПІ. Серед інших захоплень варто виділити рукоділля (вишивка, бісероплетіння, в'язання), різноманітні настільні ігри, складання віршів. Любить спілкуватися з цікавими людьми, пізнавати нове, генерувати ідеї, проводити вільний час з користю.

Олександра зазначає: "Навчання в КПІ дає кожному шанс відкрити себе, зрозуміти, якою дорогою йти далі. Завдяки ВПІ, можу впевнено сформулювати своє прагнення: стати кваліфікованим фахівцем  поліграфічної галузі. Вислів відомого філософа і громадського діяча Марка Аврелія "Твоє життя формується твоїми думками" влучно описує мої мрії".

С. ЛихолайСвітлана Лихолай – магістрантка ВПІ кафедри репрографії. Завдяки наполегливому навчанню та старанності, які притаманні їй ще зі шкільних років, коли вона неодноразово брала участь у олімпіадах, у 2010 р. Світлана стала студенткою НТУУ "КПІ" і приєдналася до великої дружної сім'ї Видавничо-поліграфічного інституту.

За роки навчання вона виявила працелюбність і відповідальність. Вчиться на відмінно, вміло поєднує навчання з науковою роботою, бере участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, зокрема "Друкарство молоде", "Актуальні задачі сучасних технологій", "Ресурсо- та енергоощадні технології виробництва і пакування харчової продукції" та ін. Магістрантка є автором 8 наукових публікацій, учасником олімпіади з дисципліни "Проектування видавничо-поліграфічного виробництва–2015". На даний момент займається дослідженням технологічного процесу лакування "в лінію" водорозчинними лаками.

Світлана добра та щира людина, завжди готова прийти на допомогу. У вільний час полюбляє читати та займається вивченням програми 3D-графіки. Попереду у дівчат ще багато відкриттів та злетів. Тож хай щастить їм реалізувати себе. А колектив кафедри зробить усе, щоб розкрити потенціал своїх студентів.

О.М.Величко, зав. кафедри репрографії