Український освітньо-культурний центр

Відкрито Український освітньо-культурний центр КПІ

17 грудня в урочистій обстановці перший проректор НТУУ «КПІ» Ю.І. Якименко та заступник голови Всеукраїнського товариства «Просвіта» проф. О. Пономарів, перерізавши символічну стрічку, відкрили Український освітньо-культурний центр НТУУ “КПІ”.

Вітальне слово М.З.Згуровського з нагоди відкриття Українського освітньо-культурного центру НТУУ «КПІ»

Шановні пані та панове, шановні гості!

Сьогодні, у контексті реформування освіти, входження її у загальноєвропейський та світовий простір постає вимога формування нової особистості – особистості ХХІ століття: інтелектуально та духовно розвиненої, здатної адаптуватися до будь-якого культурно-політичного соціуму. Але йдеться про освіту українську, про те, що освіта має бути і національною, і одночасно відповідати світовим стандартам, що сприятиме формуванню інтелектуально розвиненої, високоморальної, національно свідомої, духовно багатої особистості.

Створення Українського культурно-освітнього центру

Шановні друзі!

Сьогодні відбувається подія, яка, сподіваємось, стане ще однією важливою віхою в діяльності нашого університету. Що ж спонукало нас до створення Українського культурно-освітнього центру? Насамперед – бажання залучити до вивчення української культури, української мови якомога більше молоді, бажання сприяти формуванню гармонійної особистості, національно свідомої еліти.