Вшанування пам'яті академіка Івана Чиженка в Києві

12 жовтня 2017 року в Києві було урочисто відкрито меморіальну дошку видатному вченому, академіку НАН України, професору Івану Мироновичу Чиженку, який майже 40 років очолював кафедру теоретичних основ електротехніки (ТОЕ) Київського політехнічного інституту.

Всеукраїнська студентська олімпіада з ТОЕ 2016

19 травня 2016 року в НТУУ "КПІ" на базі кафедри теоретичної електротехніки факультету електроенерготехніки та автоматики відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з теоретичних основ електротехніки.

Участь у ньому взяли 43 студенти з 17 вищих навчальних закладів України.

До 100-річчя академіка І.М.Чиженка

Є в Київському політехнічному інституті галерея визначних учених і педагогів, життєва та суспільна діяльність  яких пов'язана з інститутом, вони створили КПІ як унікальний науковий та навчальний заклад.

Нагородження переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з ТОЕ

21 травня 2015 р. в залі Вченої ради НТУУ «КПІ» перший проректор академік НАН України Юрій Якименко урочисто привітав учасників та нагородив призерів ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з теоретичних основ електротехніки у 2014/2015 навчальному році.

Бондаренко Павло Федорович

На 78 році життя пішов у вічність інженер кафедри теоретичних основ електротехніки ФЕА, учасник бойових дій, інвалід Великої Вітчизняної війни, голова організації колишніх партизанів Святошинського району столиці Павло Федорович Бондаренко.

Підписка на ТОЕ