У "хмару", щоб ніщо не захмарило майбутнього

Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну найважливіші для збереження життєздатності КПІ інформаційні системи та елементи його критичної цифрової інфраструктури були перенесені в хмарне сховище.

Стартап КПІшника залучив €1 млн інвестицій

Стартап Finmap — онлайн-сервіс обліку грошей для малого та середнього бізнесу — залучив €1 млн від інвестора єдинорогів Uber і Stripe.

Finmap заснували випускник Київської політехніки Олександр Соловей та Іван Каунов 2019 року.

Платформа для інноваційних сервісів

Фіналістом та переможцем Фестивалю "Sikorsky Challenge 2015" серед інших став проект "Кампус 2.0" – платформа для реалізації інноваційних сервісів на базі інтеграції новітніх апаратних засобів, програмних сервісів, цифрового мультимедіа-контенту з елементами доповненої реальності.

Візит делегації Microsoft

Делегація всесвітньо відомої корпорації Microsoft на чолі з її генеральним директором Стівом Балмером 5 листопада відвідала Київську політехніку.

День антивірусної безпеки: «Хмарні технології» на ФПМ

День антивірусної безпеки пройшов на ФПМ 17 травня. Його провели представники  антивірусної школи Лабораторії Касперського (Москва): Станіслав Шевченко, Маргарита Бакіна, Юрій Сєкін та менеджер проектів Юрій Намєстніков, який і прочитав лекцію з «Cloud Computing».

Підписка на Хмарні технології