Бібліотечна справа

Бібліотека без меж: нові виміри міжнародної співпраці

Традиційно міжнародна взаємодія має велике значення для бібліотеки КПІ: обмін досвідом з іноземними колегами є важливим фактором творення сучасної динамічної установи, що втілює актуальні тренди та задовольняє потреби своїх читачів.

Місце розвитку і натхнення – бібліотека!

Усе почалося з учнівського реферату на тему "Польські літератори про Україну". Племінник одного зі співробітників "Київського політехніка" поставився до його підготовки відповідально, але невдовзі просто-таки загруз  у матеріалі.

Бібліотека відновлює очне обслуговування

З 19 квітня бібліотека КПІ почне очно обслуговувати читачів в обмеженому режимі: щовівторка і щоп’ятниці з 11:00 до 16:00 можна буде обміняти книжки, оформити обхідний лист тощо.

Окрім цього, бібліотека й далі обслуговуватиме студентів, викладачів і дослідників дистанційно.

Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення

Таку назву мала ІІ Міжнародна науково-практична конференція, що пройшла онлайн 6-9 жовтня 2020 року на базі Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Міжнародний семінар "Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення" у НТБ

11–12 грудня в НТБ ім. Г.І.Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшов Міжнародний науково-практичний семінар "Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення", учасниками якого стали більше ніж 120 керівників та провідних фахівців бібліотек, інформаційних, освітніх та соціокультурних установ з усіх куточків України