КПІ на пластиліновій карті

Туристи завжди шукають цікавинки в нових містах. У Харкові таким є арт-кафе "Пластилінова ворона". Місце дуже атмосферне, в стилі однойменного мультфільму. Відвідувачам, крім дійсно смачних страв, пропонують пластилін, і кожен може розмістити свій витвір на стіні/стелі.

Пам'ятник Конашевичу-Сагайдачному

14 червня 2008 року до 225-річчя заснування м. Севастополя було відкрито створений В.Луцаком бронзовий пам'ятник видатному українському державному діячеві, флотоводцю, гетьману України Конашевичу-Сагайдачному.

Студенти ІТС – найкращі в Україні

5-7 березня 2008 року на базі Харківського національного університету радіоелектроніки проводився 2-й етап студентської олімпіади за напрямами «Телекомунікації» та «Електронні апарати».

Переможці конкурсу з ММІ [Місro CAD–2007–Харків]

17–18 травня в НТУ “Харківський політехнічний інститут” відбулась підсумкова XV Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології: наука, техніка, технологія, освіта, здоров’я” (Місro CAD–2007–Харків).

На засіданнях Асоціації ректорів ВТНЗ України та колегії Міносвіти. Реформування освіти має носити комплексний характер

У рамках підготовки до підсумкової колегії Міносвіти України 1 березня 2007 року в м. Харкові на базі НТУ “Харківський політехнічний інститут” під головуванням ректора НТУУ “КПІ” акад. М.З.Згуровського відбулося спільне робоче засідання секції технічних ВНЗ та Асоціації ректорів ВТНЗ України.

Підписка на Харків